Cena zážitku:
3 900,00 Kč
kusů

Kontakt

Kontakty se zobrazí po přihlášení.

Rychlá registrace zde.

Výhody registrace:

  • ukládání zážitků
  • předvyplněné údaje
  • informace emailem

Vyhlídkový let balonem pro jednotlivce nebo skupiny až 8 osob

45/img00014.jpg

Udělejte si radost a darujte sobě, nebo přátelům nezapomenutelný zážitek - let balonem.Je originálním dárkem pro všechny věkové kategorie. Nabízíme spolehlivé a profesionální jednání, skvělé ceny. Jako bonus od nás dostanete DVD se sestřihem záznamu Vašeho letu a foto na CD.

Slavnostní křest s certifikátem a  přípitkem šampaňským je samozřejmostí. Cena je platná pro 1 osobu/1 hod. letu.

Těšíme se na společný let      Tým Chadbalon

Cena:

Obsahuje  let pro 1 osobu/1hod letu v 8mi místném koši., slavnostní křest, křestní listy a přípitek šampaňským, dopravu z místa srazu a zpět, řádné pojištění pasažérů dle platných zákonů.

Letenka:

Je platná 2 roky od datumu vydání pro celou ČR. Na přání doplníme na letenku Váš text zdarma. Dostupnost letenky poštou, obratem ON-LINE emailem nebo na našich výdejních místech.

  1. Antala Staška 60, Praha 4
  2. Nám.Svatopluka Čecha 2, Praha 10
  3. Spálená 27/96, Praha 1

Jak let objednat:

Minimálně 14 dní před plánovaným termínem si vybrat volný termín na našich stránkách (kontakt vám bude zaslán automaticky po objednání, přihlášení uživatelé vidí kontakt vpravo). Zpravidla ve všední dny letíte téměř ihned, víkendy bývají obsazenější.

Zdravotní omezení :

Z bezpečnostních důvodů nemohou být přepravovány těhotné ženy a děti o výšce méně než 130 cm. Klienti mladší 15-ti let mohou letět pouze v doprovodu dospělé osoby,která odpovídá za jejich chování v průběhu celé akce. Klienti ve věku 15-18 let musí mít písemný souhlas zákonného zástupce.Horní hranice věku je limitována pouze individuálním fyzickým a duševním stavem pasažéra.

Oděv a zavazadla klienta :

Je doporučeno pohodlné, starší sportovní oblečení, dlouhé kalhoty a pevné boty. V koši balónu není větší zima než na zemi, není třeba se oblékat tepleji. Oděv může být během letu a přistání znečištěn. Za vlastní zavazadla a nevhodný oděv v koši balonu nese plnou zodpovědnost pasažér.

Provedení letu :

Vyhlídkový let se koná pouze při vhodném počasí pro let balonem, max rychlost větru do 4m/s, max.50% oblačnosti, dohlednost větší než 10 km. V případě špatného počasí se dohadujeme na náhradním termínu.

Nejoblíbenější lokality:

Konopiště, Karlštejn, Český ráj, Posázaví, Slapy, Orlík, Štenberk, Želiv a oblíbené přelety Vašich domů, chalup a dalších lokalit na přání.