Cena zážitku:
390,00 Kč
kusů

Kontakt

Kontakty se zobrazí po přihlášení.

Rychlá registrace zde.

Výhody registrace:

  • ukládání zážitků
  • předvyplněné údaje
  • informace emailem

SKÁKACÍ BOTY 7LEAGUEBOOT PRO 1 OSOBU NA 1 HODINU

46/-dsc7644.jpg

Na první pohled vás zaujmou, po vyzkoušení vás uchvátí!!! V ceně poukazu je instruktáž a zapůjčení skákaček 7LeagueBoot pro 1 osobu na 1 hodinu. S námi se rychle a bezpečně naučíte skákat a objevíte nové možnosti pohybu!

Poukaz pro 1 osobu na 1 hodinu

Buďte v pohybu, dívejte se na svět z výšky - svět se bude dívat na Vás!

Během 10-ti minut vás naučíme samostatně chodit a po chvilce vás začne lákat běhání. Ač se to nezdá, je velmi snadné se to naučit. Zkuste to také! 

Můžete skákat až 2 metry do výšky, 3 metry do dálky a běhat neuvěřitelnou rychlostí přes 30 km/h. Pocity při skákání se těžko popisují, to prostě musíte zažít. Můžete se naučit různé skoky a triky nebo si jen tak vyjít a zdolat delší trať. Budete přitom pracovat na vaší fyzické kondici a zredukujete stres zábavnou formou. Skákací boty jsou magnetem pro oči, který vás obohatí o nové zážitky každý den!

Fajnagency1

Fajnagency2

Průběh výuky: Lekce trvá 60 minut a obsahuje počáteční bezpečnostní instruktáž, obutí, techniku skákání, podporu při učení, dovednostní soutěže a volné skákání.

Místo realizace služby: Lekce probíhají na Praze 4 – Spořilov.

Co s sebou: Sebou si vezměte pohodlnou sportovní obuv a oblečení, případně věci na převlečení a pití. Skáčeme venku na tvrdém,  vhodném povrchu, dle počasí.

Sezóna: březen - říjen.

Další informace: V zájmu Vaší bezpečnosti je na první skákání instruktor nutný. V ceně zapůjčení jsou chrániče na zápěstí, lokty, kolena a přilba. Instruktor vždy poučí účastníka jak se na skákacích botách chovat a pohybovat, aby se cítil co nejlépe a nedošlo ke zranění. Nosnost skákaček je 30 až 120 kg, nabízíme 4 váhové varianty - padnou dětem i metrákovému chlapovi! 

Omezení: Instruktáž na skákacích botách není vhodná pro osoby se zdravotními potížemi, bolestmi zad či nedoléčenými zraněními. 

Objednávka termínu: Telefonicky či e-mailem minimálně 14 dnů předem.

Platnost poukazu: 6 měsíců

Zážitek je možné objednat i v dalších variantách:

1 osoba na 2 hodiny: 699 Kč

2 osoby na 1 hodinu: 699 Kč

3 osoby na 1 hodinu: 999 Kč

4 osoby na 1 hodinu: 1300 Kč  

V případě, že budete mít zájem o koupi zážitku pro více než 1 osobu, vyplňte objednávku vpravo a my Vám cenu podle počtu osob upravíme. 

Fajnteam

Fajnagency3           Fajnagency4