Cena zážitku:
699,00 Kč
kusů

Kontakt

Kontakty se zobrazí po přihlášení.

Rychlá registrace zde.

Výhody registrace:

  • ukládání zážitků
  • předvyplněné údaje
  • informace emailem

JÍZDA NA TROJKOLCE TRIKKE PRO 2 OSOBY

46/dsc00408.jpg

TRIKKE je novodobá tříkloka, která slučuje to nejlepší z populárních vozítek v jeden skvělý dopravní prostředek. Vyzkoušejte si toto originální vozítko a užijte si radost z jízdy. V ceně poukazu je instruktáž a zapůjčení 2 ks Trikke pro 2 osoby na 1 hodinu.

Poukaz pro 2 osoby na 1 hodinu

Vhodné pro děti i dospělé!

TRIKKE je zcela unikátní tvarem, funkčností a zážitkem z jízdy. Na první pohled vypadá jako skládací koloběžka, ve skutečnosti s ní však nemá nic společného. Slučuje to nejlepší z populárních vozítek v jeden skvělý dopravní prostředek, zcela unikátní tvarem, funkčností a zážitkem z jízdy. Patentovaná technologie umožňuje pohánět Trikke bez šlapání, odrážení, či tlačení, pouhým kolébáním ze strany na stranu. Díky originálnímu designu se s pohybem jezdce celé vozítko naklání plynule do stran a tím získává rychlost. K tomu všemu bylo Trikke označeno za jedno z nejbezpečnějších vozidlel, takže si je mohou užívat jezdci nezávisle na hmotnosti či věkové kategorii.

Neváhejte a zkuste si to!Popis programu: Seznámení s produktem - protáhnutí těla – základní instruktáž trvající (cca 5 minut) – zvládnutí techniky jízdy, projížďka parkem či městem. Trojkolky jezdí po speciálně zvolené trase, abyste si jízdu co nejvíce užili. Vše pod dohledem instruktora - průvodce. Cena zahrnuje instruktora – průvodce, trojkolku, helmu, chrániče a servis.

Místo realizace: Praha 4 – Chodov (po domluvě možné i jiné místo).

Co s sebou: Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení, pevnou obuv, pití, dobrou náladu a chuť sportovat. Pokud máte vlastní přilbu a rukavice na kolo, které Vám sedí, vezměte si je s sebou. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou. V ceně zapůjčení jsou chrániče na lokty a přilba. Můžete si s sebou vzít i diváky, kteří vám váš zážitek nafilmují a nafotí :)

Sezóna: březen - říjen.

 

Další informace: Každý účastník bude seznámen s bezpečností, provozním řádem a základními pravidly bezpečné jízdy. Výhodou je dobrá fyzická kondice, dobrý zdravotní stav.

Omezení: Jízda na Trikke není vhodná pro osoby se zdravotními problémy, zejména bolestmi zad či nedoléčenými zraněními pohybového aparátu. Dle vlastního přihlédnutí klienta k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Objednávka termínu: Telefonicky nebo e-mailem, minimálně 14 dnů předem.

Platnost poukazu: 6 měsíců.

Zážitek je možné objednat i v dalších variantách:

1 osoba na 1 hodinu: 390 Kč

1 osoba na 2 hodiny: 699 Kč

V případě, že budete mít zájem o koupi některé z těchto variant, vyplňte objednávku vpravo a my Vám cenu automaticky upravíme.

  fajnagency  fajnagency

fajnagency