Cena zážitku:
1 000,00 Kč
kusů

Kontakt

Kontakty se zobrazí po přihlášení.

Rychlá registrace zde.

Výhody registrace:

  • ukládání zážitků
  • předvyplněné údaje
  • informace emailem

HERNÍ ZÓNA - ZÁBAVA NA KAŽDOU AKCI

46/dsc07970.jpg

Hledáte doprovodný program na Vaši akci? Potřebujete nějakou atrakci a nevíte jakou a kde hledat? Překvapte vaše hosty naší herní zónou! Na celý víkend Vám půjčíme atraktivní párty hry. Poukaz obsahuje celkem 5 her (3 větší a 2 menší). K dispozici je více než 35 různých druhů her, venkonvních i klasických - stolních a deskových.

URČITĚ SI VYBERETE!!!

Vhodné pro děti i dospělé

BALÍČEK PÁRTY HER NA CELÝ VÍKEND

Nejoblíbenější sestava her:

  • 1 ks Weykick
  • 1 ks Holandský biliard
  • 1 ks Kubb
  • 2 ks Deskové hry

Pozn.: Po dohodě lze upravit délku výpůjčky, výběr her či popřípadě zapůjčit i více her, velké (+ 300,-/ks) a menší (+ 50,-/ks).

WEYKICK

Nová magnetická hry, u kterých si užijí spoustu zábavy malí i velcí. Hra pro 2 až 6 hráčů. Hráči pohybují magnetem pod hrací deskou a tím ovládají panáčky na hřišti. K dispozici jsou 3 herní typy- Fotbal, Hokej a Tenis. Vyberte si a pusťte se do hraní!

Weykick-hokej-8500  Weykick-fotbal_2


HOLANDSKÝ BILIARD

Chytlavá hra pro jednoho hráče. Cílem hry je umístit ve třech kolech co nejvíce puků do 4 otvorů (slotů). Jedna hra trvá přibližně 5 minut a hráči se mohou snažit překonat jak výkony svých soupeřů, tak i výkony své vlastní.  

Dsc07970_2 Dsc08027 

KUBB

Tradiční švédská společenská hra pro dva týmy (2 až 12 hráčů). Kubb je nenáročná hra s jednoduchými pravidly, kterou může hrát každý, děti, dospělí, i senioři. Ke hře vám stačí hrací prostor (5x8 metrů) a herní souprava.

Kubb-cerveny_2  

Reportáž o hře Kubb zde.

DESKOVÉ HRY

Oblíbené hry - zábavné a hratelné, které zvládne během pár minut každý. Nabízíme k výběru s mnoha variant -deskové - Ubongo, Time´s Up, Kaleidoskop, Cobra Twist, karetní - UNO, 6bere, mariáš, Smart Games - Schody, Antivirus, IQ Puzzle a mnoho dalších.

Big-361013-smart-zamecke-schody-mindok Big-361018-smart-anti-virus-mindok Mindok-iq-puzzle

Platnost poukazu: 6 měsíců.

Místo zapůjčení: Praha 4.

Objednávku termínu, změny a úpravy v objednávce, výběr jiných her - řešíme telefonicky či e-mailem, min. 14 dní předem.

Fajnagency