Cena zážitku:
390,00 Kč
kusů

Kontakt

Kontakty se zobrazí po přihlášení.

Rychlá registrace zde.

Výhody registrace:

  • ukládání zážitků
  • předvyplněné údaje
  • informace emailem

JÍZDA NA ELEKTRICKÉM SKATEBOARDU PRO 1 OSOBU

46/el-skateboard1.jpg

Elektrický skateboard je vynikající dopravní prostředek nejen do města. Vyzkoušejte tuto novinku a na pevné zemi zažijte pocit, který jinak zažívají jen surfaři. Rychlostí až 32 km za hodinu profčte svým okolím. V ceně poukazu je instruktáž a zapůjčení 1 ks elektrikcého skateboardu pro 1 osobu na 1 hodinu. 


Poukaz pro 1 osobu na 1 hodinu

Elektrický skateboard je lepší než kolo či koloběžka a dá se s ním užít mnoho zábavy a adrenalinu. Jeho výhody spočívají v tom, že se člověk nemusí odrážet, zároveň je to jeden z nejrychlejších dopravních prostředků a navíc s ním nemusíte řešit problémy s parkováním. Elektrické skateboardy jsou také 100% ekologické a šetrné k životnímu prostředí a nejsou omezeny žádnou věkovou hranicí (14 - x let). 


El-skateboard6

ProgramSeznámení s produktem - protáhnutí těla – základní instruktáž trvající (cca 5 minut) – zvládnutí techniky jízdy, projížďka parkem či městem. Skateboard jezdí po speciálně zvolené trase, abyste si jízdu co nejvíce užili. Vše pod dohledem instruktora - průvodce. Cena zahrnuje instruktora – průvodce, elektrický skateboard, helmu, chrániče a servis.

Místo realizace: Praha 4.

Co s sebou: Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení, pevnou obuv, pití, dobrou náladu a chuť sportovat. Pokud máte vlastní přilbu a rukavice na kolo, které Vám sedí, vezměte si je s sebou. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou. V ceně zapůjčení jsou chrániče na lokty a přilba. Můžete si s sebou vzít i diváky, kteří vám váš zážitek nafilmují a nafotí :)

Sezóna: celoročně.

 

Další informace: Každý účastník bude seznámen s bezpečností, provozním řádem a základními pravidly bezpečné jízdy. Výhodou je dobrá fyzická kondice, dobrý zdravotní stav.

Omezení: Jízda na elektrickém skateboardu není vhodná pro osoby se zdravotními problémy, zejména bolestmi zad či nedoléčenými zraněními pohybového aparátu. Dle vlastního přihlédnutí klienta k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Objednávka termínu: Telefonicky nebo e-mailem, minimálně 14 dnů předem.

Platnost poukazu: 6 měsíců.

Zážitek je možné objednat i v dalších variantách:

2 osoby na 1 hodinu: 699 Kč

V případě, že budete mít zájem o koupi některé z těchto variant, vyplňte objednávku vpravo a my Vám cenu automaticky upravíme.

 

  fajnteam          El-skateboard4